ES skaitmeninio COVID pažymėjimo išdavimo tvarka neturintiems galimybės prisijungti prie E-sveikatos

Atgal

ES skaitmeninio COVID pažymėjimo išdavimo tvarka neturintiems galimybės prisijungti prie E-sveikatos

2021-08-19

Mieli pacientai,

Jeigu Jūs neturite galimybės prisijungti prie portalo E.sveikata ir išsisaugoti ar atsispausdinti ES skaitmeninį Covid pažymėjimą, jį galite gauti VšĮ Alytaus  poliklinikoje.

ES skaitmeninio COVID pažymėjimo išdavimo tvarka (PGR tyrimo rezultatai):

  • Internetu spausti čia reikia užpildyti formą „RAŠYTINĖS INFORMACIJOS SUTEIKIMO PRAŠYMAS (COVID-19 TESTO ATSAKYMAI).
  • Apmokėti už ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą reikia tik po PGR tyrimo paėmimo.
  • Apmokėjus už paslaugą, asmens dokumento kopiją ir atlikto mokėjimo kopiją siųsti el. paštu: testas@apoliklinika.lt
  • Gavę asmens dokumento kopiją ir atlikto mokėjimo kopiją, į asmens nurodytą elektroninį paštą išsiųsime ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą.

 ES skaitmeninio COVID pažymėjimo išdavimo tvarka (vakcinacija bei persirgimas Covid-19 liga):

  • Norint gauti ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą (persirgusiems, paskiepytiems), reikia registruotis Alytaus  poliklinikos registratūroje arba tel. 8 (609) 93 694. Paslauga mokama - 5€.
  • Pacientui užsiregistravus, paruošiami dokumentai. Registracijos laiku pacientas turi atvykti į Alytaus poliklinikos registratūrą (Naujoji g. 48, Alytus) su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu. Registratūroje reikia užpildyti ir pasirašyti ant „RAŠYTINĖS INFORMACIJOS SUTEIKIMO PRAŠYMO“ formos, kasoje sumokėti už paslaugą ir pasiimti dokumentus.
  • Darbo laikas: I-V  730 - 1600

Primename, kad ES skaitmeninį COVID pažymėjimą galite išsisaugoti ar atsispausdinti patys prisijungę prie E.sveikatos portalo (skyriuje PAŽYMĖJIMAI). Šis pažymėjimas išduodamas persirgusiems, paskiepytiems arba išsityrusiems dėl koronaviruso žmonėms. Turėdamas šį dokumentą, po ES šalis ir Šengeno erdvę keliaujantis žmogus galės paprasčiau kirsti valstybių sienas ir naudotis papildomomis paslaugomis, jei tai numatys šalis, į kurią vykstama.