Skambutis dėl skiepijimosi: nenustebkite!

Atgal

Skambutis dėl skiepijimosi: nenustebkite!

2021-02-09

65 metų ir vyresni alytiškiai pastarosiomis dienomis sulaukia VšĮ „Alytaus poliklinika“ darbuotojų ir savanorių skambučių dėl galimybės skiepytis nuo COVID-19 infekcijos.

Vyresnio amžiaus žmones skubama nuraminti kitame telefoninio ryšio gale išgirdus nepažįstamą balsą – su jumis bendrauja ne tik VšĮ „Alytaus poliklinika“ personalas, bet ir aktyvūs bei pilietiški Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Alytaus skyriaus savanoriai.

 

„Nemaža dalis alytiškių patys skambino užsiregistruoti skiepytis nuo COVID-19, dar neužsiregistravusiems skambina mūsų darbuotojai ir savanoriai. Galite būti ramūs ir drąsiai atsakyti į klausimus, tai tikrai saugu. Mums labai svarbu, kad su visais žmonėmis būtų susiekta ir jų noras būtų išgirstas, nes tikrai nemaža dalis šios amžiaus grupės gyventojų neseka informacijos spaudoje ar internete. Šios skiepijamos grupės gyventojų yra daugiau nei 12 tūkstančių, o užsiregistravusiųjų skiepui šiai dienai maždaug 5 tūkstančiai “, – komentuoja įstaigos direktorius Marius Jasaitis.

VšĮ „Alytaus poliklinika“, gavusi vakcinas, susisieks su pageidaujančiais skiepytis asmenimis, informuos apie skiepijimo laiką ir vietą.