PROFILAKTIKOS SVEIKATOS TIKRINIMAS KARANTINO METU

Atgal

PROFILAKTIKOS SVEIKATOS TIKRINIMAS KARANTINO METU

2020-05-11

SUŠVELNINUS KARANTINO SĄLYGAS BUS TEIKIAMA B KATEGORIJOS TRANSPORTO PRIEMONIŲ VAIRUOTOJŲ SVEIKATOS PATIKRA

Asmuo, norintis gauti vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, prieš profilaktinį sveikatos tikrinimą turi pateikti:

1. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
2. Vairuotojo pažymėjimą (jei turite);
3. Jei asmuo nėra VšĮ Alytaus poliklinikos pacientas, atsineša medicinos dokumentų išrašą / siuntimą Nr. 027/a iš šeimos arba vidaus ligų gydytojo, pas kurį yra prisirašęs, ir medicinos dokumentų išrašą / siuntimą forma Nr. 027/a iš juos aptarnaujančio psichikos sveikatos centro gydytojo psichiatro, kurioje nurodyta, kad asmeniui psichikos ir priklausomybės ligų sveikatos priežiūros paslaugos nebuvo teiktos.
4. Prieš atvykstant užpldyti ir kartu atsinešti užpildytą klausimyną, jeigu tokios galimybės nėra - galėsite užpildyti poliklinikoje.

Klausimynai: Vairuotojų garbės deklaracija, Klausimynas dėl obstrukcinės miego apnėjos.

Registracija telefonu 8 315 36603, sujungiant su profilaktikos skyriaus slaugytoja ar atvykus į poliklinikos I a. filtrą, jei būtų  registracijai laisvų priėmimo  laikų.

Darbo laikas: 7:30 - 15:30