DĖL INFORMACIJOS APIE PRIVALOMOJO SVEIKATOS DRAUDIMO GALIOJIMĄ TEIKIMO GYVENTOJAMS

Atgal

DĖL INFORMACIJOS APIE PRIVALOMOJO SVEIKATOS DRAUDIMO GALIOJIMĄ TEIKIMO GYVENTOJAMS

2019-12-10

Norintiems sužinoti ar galioja Jūsų draudimas privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) arba dėl kokių priežasčių Jūsų PSD negalioja, primename, kad kiekvienas asmuo savo PSD statusą gali paprastai pasitikrinti pasirinkęs Vilniaus TLK interneto svetainės www.vilniaustlk.lt skilties "Pasitikrinkite" nuorodą "Ar esate draustas (-a) privalomuoju sveikatos draudimu?".
Detalūs asmens PSD duomenys, kaip ir informacija apie asmeniui suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas, kurių išlaidos apmokamos PSD fondo biudžeto lėšomis, asmenims pateikiama teisės aktų nustatyta tvarka patvirtinus jų asmens tapatybę, t.y.:
- naudojantis el. parašo sertifikatu, skirtu identifikuotis, arba per el. bankininkystės sistemas asmeniui prisijungus prie "Elektroninių valdžios vartų" (www.epaslaugos.lt) portalo;
- atvykus į teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyrių ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba atsiuntus pasirašytą prašymą su asmens tapatybės dokumento kopija, patvirtinta notaro ar kita teisės aktų nustatyta tvarka.
Bendraisiais klausimais, susijusiais su PSD, gyventojams informacija teikiama Vilniaus TLK gyventojų informavimo telefonu (8 5) 212 0000 ir el. paštu vitlk@vlk.lt arba visų ligonių kasų bendruoju telefonu (8 5) 232 2222 (skambinant iš užsienio +370 5 232 2222) ir el. paštu info@vlk.lt.